Kontakt

Hur kan vi vara till hjälp?

Har du ett projekt du vill diskutera med oss?

Lämna ett meddelande till oss nedan, vi vill snacka med dig.

  • Avsnittsbrytning

  • Avsnittsbrytning

Några av oss på Vendre

Gabriel Nordström

Säljchef

gabriel@vendre.se 070 - 789 72 78

Clara Lindqvist

PROJEKTLEDARE

clara@vendre.se 070-231 24 77

Pontus Olin

KUNDSUPPORT & UTVECKLARE

pontus@vendre.se 073 - 333 22 01

Mikael Nyström

PROJEKTLEDARE & UTVECKLARE

mikael@vendre.se 073 - 697 29 07

Karl Henningsson

SUPPORT & UTVECKLARE

kalle@vendre.se 073 - 537 15 71

Hanna Bergdahl

Interaktionsdesigner

hanna@vendre.se 070 - 89 87 826

Philip Nilsson

UTVECKLARE

philip@vendre.se